Teenslippers op kantoor, of andere iets te casual, zelfs eigenlijk meer strandkleding is over het algemeen not done in een kantooromgeving. Voor je carrière is de juiste kleding dragen best belangrijk.
Energie kan niet verloren gaan of uit het niets ontstaan. Dit is de eerste wet van de thermodynamica en houdt nog steeds stand.
Eens in de zoveel tijd staat er een Willie Wortel op die durft te beweren dat hij een Perpetuum mobile heeft uitgevonden. Helaas spreken de statistieken deze uitvinding vooralsnog tegen. Dus eerst bewijzen en dan de publiciteit opzoeken is in deze niet altijd het gevolgde recept.
Een perpetuum mobile (Latijn: 'voortdurend bewegend', spreek uit: [pɛrˈpeːtuum ˈmobile], meervoud: perpetua mobilia of, vaker, perpetuum mobile's) is een denkbeeldig apparaat dat eenmaal in beweging uit zichzelf blijft bewegen en eventueel in staat geacht wordt energie op te wekken uit niets. (bron: Wikipedia)
Dus het tegenovergestelde van de 1e wet van de thermodynamica, vooralsnog heb ik meer vertrouwen in de wetenschap dan in selfmade Willie Wortels (uitvinders van vrije-energieapparaten). Maar het blijft de gemoederen bezig houden en dat is aan de andere kant ook wel weer goed want zo zijn de meeste voor onmogelijk gehouden uitvindingen uitgevonden.
Sinds 1100 zijn er om de zo veel tijd geleerde en ongeleerde die een Perpetuum mobile het 'wiel' uitgevonden hebben. De eerste vermelding in de geschiedenis is het Bhaskara wiel van de Indische astronoom en wiskundige Bhaskara. Daarna zijn er vaak varianten op dit wiel of andersoortige vrije-energieapparaten net niet uitgevonden. En toch blijft het ons bezig houden. Natuurlijk eeuwige roem en als je het patent goed weet vast te leggen vrij veel beschikbare financiële middelen, voor de uitvinder en de generatie die hij of zij voortbrengt.
Wat nu? De circulaire economie en een perpetuum mobile worden tegenwoordig in één adem genoemd, echter zal die net zo onwaarschijnlijk zijn. Maar bij benadering zullen we met elkaar wel wat dichterbij moeten komen. Er zijn energiebronnen die behoorlijk onuitputtelijk zijn, in ieder geval meer dan fossiele brandstoffen. Dit in combinatie met een hoog rendement zou ons een stuk meer in balans moeten brengen met de wereld waar wij op leven. En onder aan de streep blijven dromen van een Perpetuum mobile is toch gewoon leuk.
Teenslippers op kantoor, of andere iets te casual, zelfs eigenlijk meer strandkleding is over het algemeen not done in een kantooromgeving. Voor je carrière is de juiste kleding dragen best belangrijk.
Als je net afgestudeerd bent heb je meer nodig dan alleen een diploma tijdens een sollicitatie! Concurreren tegen kandidaten die al ervaring hebben is echter niet heel moeilijk.
Door slim op zoek te gaan naar technische talenten kun je veel meer in Google dan je denkt. Boolean zoeken is de volgende stap als je opzoek bent naar concreet zoekresultaat.
Informatie
Menu